10 10
Testosul

Intalniri Saptamanale In Bucuresti

Recommended Posts

Acesta este topicul in care se discuta despre intalnirile saptamanale din Bucuresti.

Acesta este topicul in care se discuta despre intalnirile saptamanale din Bucuresti.

Ok , deci aici , trebuie sa stabilim , unde cand , la ce ora , putem sa organizam o intalnire , fie ea saptamanala ,  bilunara ,  lunara , trimestriala,  anuala..................

Ok , deci aici , trebuie sa stabilim , unde cand , la ce ora , putem sa organizam o intalnire , fie ea saptamanala ,  bilunara ,  lunara , trimestriala,  anuala..................

Eu zic ca ar trebui candva... cand e lumea disponibila... miercuri/joi/vineri (pentru saptamanala zic) :rolleyes:

Intalnirea trebuie gandita in asa fel incat lumea sa poata veni fara probleme. In acelasi timp trebuie sa ne gandim si la o locatie pentru intalniri astfel incat sa nu ne amestecam cu intalnirile altor cluburi.

Asteptam deci propuneri pentru stabilirea unei locatii...

Eu pot numai dupa ora 20:00. Ca locatie, avand in vedere faptul ca in parcare la casa poporului se strang cel putin 3 cluburi saptamanal si 1 club zilnic, zic eu ca n-ar fi cel mai indicat acolo, plus ca a devenit un pic monoton, tot timpul la casa poporului, hai sa gasim o locatie noua. :rolleyes:

Eu sunt de acord cu Matrixu...este o locatie interesanta din cate stiu eu...cel putin la inceput cred ca vom avea si locuri de parcare si pare mai aerisit.

Este totusi clar ca pe masura ce ne vom inmulti, va trebui sa regandim si locatia.

Pentru moment Biker's suna foarte bine dupa parerea mea...mai asteptam si alte pareri...

Pt. inceput este incurajator , daca au si locuri de stat jos ;) , m-am cam saturat sa stau in picioare , avand in vedere vechimea mea :P , si faptul ca stau in picioare la servici destul de  mult :rolleyes:

Pe masura ce se vor aduna noi colegi de club asteptam si parerea lor...oricum Biker's suna incurajator pentru ca este altceva, vorba lui Speedy si a lui Profu....iar Casa Poporului, iar in picioare?....iar bisericute? :)

Eu zic ca ne putem intalni de exemplu Sambata la ora 18:00 La Sala Polivalenta, parcari destul de mari si avem unde sa bem si sa mancam ceva, pe langa faptul ca nu este nici departe !!!!

Edited by mihaidd
Usurel cu bold-ul :)

Eu as prefera sa ramana vineri, sunt mai liber decat in weekend, cand mai pleaca lumea la un munte, la o mare...mai ales ca e vreme de vara acum :)

Tinand cont de faptul ca sunt mebri care isi dedica weekend-ul familiei, ma gandesc ca intalnirea ar putea sa ramana vinerea seara, incepand cu 20.30.

Am putea sa incercam sa facem prima intalnire in aceasta saptamana in locatia propusa de Matrixu unde eu imi propun sa ajung de aproximativ un an si nu am reusit pana acum.

Voi ce parere aveti?

sper sa nu va enervati pe mine dar nu e cam aglomerat vineri seara la iesirea spre Otopeni....?

eu nici nu stiu unde este respectiva locatie...dar la Casa Poporului ajungeam in 5 minute...eu personal...undeva unde sa nu trecem printr-o iesire magnifica de'a Bucurestiului nu se poate?

Confirm ce zice Bubulutza. Vinerea deobicei merg si eu frecvent spre depozitul firmei unde lucrez si e cam aglomerat chiar incepand de la Piata Presei...

Ma rog, eu stiu un "shortcut" si nu o iau pe Bucuresti-Ploiesti, dar deobicei se merge greu in directia aia...

Atunci facem un compromis?

Macar aceasta prima intalnire sa aiba loc la Byker's? :P

Sa fim toti multumiti? :)

Va tzoc!

Eu zic ca pt intalnirea de vinerea asta sa ramana Bikers propus de Matrix, iar pe viitor sa luam in calcul si parcarea de la Barbu Vacarescu, spatiu mult si nu prea se inghesuie lumea.... (+ ca este extrem de aproape de mine :) )

De cord cu compromisul...vinerea aceasta in Biker's....nu de alta dar am inteles ca se mananca foarte bine si relativ ok ca pret.

Iar incepand de vinerea viitoare stabilim o alta locatie...parcarea de la Barbu Vacarescu sounds good, mai ales ca junk food-ul este la doi pasi.

Perfect....io vin pe jos... :wub::P:P

daca ne explici si noua unde vine byker's, esti de mare caracter :P

la 1 km dupa aeroport pe dreapta...

mda...tare raspunsul la primul sau la al 2lea pod pe sub el?pe stanga sau pe dreapta?langa ce e aceasta locatie?

Daca se poate sa vin si eu cu niste idei de intalniri

1.Parcare BILLA -Barbu Vacarescu (s-a mai zis,dar scriu si eu in sensul ca imi place propunerea)

2.Parcare IKEA

3.Parcarea din fata parcului Carol

4.Parcarea Piata Victoriei

5.Parcarea Kisseleff(buclele alea mari unde se mai strang 'racerii'

6.Parcare Herastrau,la pavilionu H

Eu raman in pronuntare pentru vineri la Polivalenta.....este mare si destul de ok!